Jak grać w zdrapki na internecie

Jak grać w zdrapki na internecie

2016-08-03 07:51:21 -

Obecnie panuje trend przesuwania zakładów sportowych, ruletki czy automatów z punktów naziemnych do internetu. Podobnie dzieje się ze zdrapkami. Już nie musisz chodzić do kiosku, na pocztę czy w inne miejsca, w których organizowane są loterie. Jeżeli już Ci się znudziły klasyczne zdrapki, wypróbuj tych wirtualnych. Wystarczy zalogować się do swojego ulubionego kasyna internetowego i zakupić losy czy zdrapki online.

Jak się ściera zdrapki na internecie?

Działa to tak samo jak przy loterii z losami papierowymi. Na początek zostaje wygenerowana emisja wirtualnych zdrapek w środowisku elektronicznym – dokładnie tak, jak dochodzi do wydrukowania losów papierowych. Następnie z tej emisji gracz wybiera konkretny los, który zakupi. Po zdrapaniu czy otwarciu określonego pola zostaną wyświetlone zwycięskie symbole, które określą ewentualną wygraną. Wszystkie zwycięskie kombinacje symboli są podane w planie emisyjnym loterii wraz z liczbą zwycięskich losów w loterii.

Czy loterie online są bezpieczne?

Jeżeli grasz w licencjonowanych kasynach, o których tu wspominamy, to nie musisz się o nic martwić. Kasyna internetowe są pod nadzorem jednostki certyfikującej w ramach UE. Organ ten kontroluje przestrzeganie ścisłych reguł i zasad fair-play. Każda gra przebiega zgodnie z określonymi przepisami.

Rodzaje zdrapek

Podstawowe zasady gry w zdrapki są jednakowe. Poszczególne emisje różnią się między sobą parametrami, takimi jak nagroda za jedną zdrapkę, maksymalna wygrana, struktura nagród, wygląd losu oraz zwycięskich symboli. Niektóre emisje oferują nawet możliwość wygrania progresywnego jackpotu gry.

Wypróbuj ulubione gry za darmo
Ace scratch Casino game Net Entertainment Graj

Podczas korzystania z tej strony używane są pliki cookies, które pomagają udoskonalić jej treść. Aby uniemożliwić korzystanie z plików cookies należy dokonać zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Niniejszy serwis internetowy jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Zgadzam się