Już nawet Eurojackpot jest dostępny online

Już nawet Eurojackpot jest dostępny online

2014-09-16 22:58:36 -

Eurojackpot stał się popularną loterią w Europie. To właśnie pomysł zaoferowania jednej gry w wielu krajach, pomogła osiągnąć jej taką popularność. Z regulaminu gry wynika przecież, że wysokość jackpotu nigdy nie spadnie poniżej 10,000,000 euro, a na wygrane zawsze zostanie przeznaczona połowa wpłat. A to już jest dobry początek. Loteria w chwili obecnej jest dostępna w 17 krajach Europy, a już za chwilę ta grupa państw zostanie rozszerzona o kolejne kraje takie jak Słowacja, Węgry, a nieco później z pewnością również o Czechy. Wszystko jest uzależnione od procesu uzyskania licencji w danych państwach.

Jeżeli lubisz gry online i przywykłeś już do robienia zakupów online, to bez przeszkód możesz wziąć udział w loterii Eurojackpot online – na internecie. Po łatwej rejestracji, dokonaniu wpłaty za pomocą karty płatniczej, Skrill czy też neteller, możesz od razu przystąpić do wyboru kuponu i wypełnienia go na internecie. Ma to jeszcze więcej korzyści – oprócz wygody, różne interesujące promocje, które są oferowane jedynie na internecie.

We wrześniu 2014 właśnie przez internet wypełnił kupon pewien gracz z Finlandii. W tamtej chwili z pewnością nie myślał, że stanie się rekordowym zwycięzcą jackpotu w wysokości 61,2 milionów euro. Nie musiał nawet chodzić po odbiór wygranej – pieniądze zostały mu wypłacone bezpośrednio na konto bankowe.

Zagraj w Eurojackpot już teraz, przez internet
Gdzie możesz wziąć udział w loterii na internecie
Lottoland Przeczytaj recenzję
The Lotter Przeczytaj recenzję
Jackpot.com Przeczytaj recenzję

Podczas korzystania z tej strony używane są pliki cookies, które pomagają udoskonalić jej treść. Aby uniemożliwić korzystanie z plików cookies należy dokonać zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Niniejszy serwis internetowy jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Zgadzam się